Betoninių pramoninių grindų betonavimas

UAB "Minareta" įrengia šlifuoto betono grindis įvairių dydžių pramoniniuose, visuomeniniuose, gamybinės ir kitos paskirties objektuose: logistikos centruose, sandėliuose, gamyklose, prekybos centruose, automobilių stovėjimo, sporto aikštelėse, lauko aikštelėse ir kt.

Įsigijusi moderniausios betono grindų įrengimo technikos bendrovė visus darbus atlieka kokybiškai, greitai ir taupiai. Dirba mobiliai, lanksčiai, prisiderinant prie objekto statybų tempo ir eigos. Betoną perkame tik iš patikrintų bei sertifikuotų betono tiekėjų, o betono receptūrų sudarymui pasitelkiame mokslinių įstaigų atstovus.

 


Pagrindinė pramoninių grindų įrengimo žaliava yra betonas. Kokybiškas betonas ir profesionalus darbas - gerų grindų pagrindas.

Konstruktorių paruošti projektai ir mūsų turima bei naudojama profesionali technika leidžia įrengti įprastas grindis su deformacinėmis siūlėmis bei panaudoti objekte "besiūlių" grindų įrengimo technologiją, kuomet dideli betono grindų plotai įrengiami panaudojus tik kelis konstrukcinius sujungimus. Taip yra pagerinamos eksploatacinės grindų savybės bei sumažinamos priežiūros išlaidos.

Grindis armuojame dispersine metalinių pluoštų armatūra; taip pat klasikiniu būdu - plieniniais strypais.

Kokybiškam pramoninių grindų įrengimui reikalingos žinios ir patirtis, kokybiškos žaliavos ir profesionali technika.

Naudojame naujausią betono klojimo, tankinimo, šlifavimo ir šiurkštinimo įrangą. Nušlifuotos grindys jau tinkamos naudoti, tačiau šiuolaikinėms grindims reikalingas ypač kokybiškas paviršius, kuris nedulka, atsparus smūgiams, estetiškas, lengvai valomas. Visos šios sąlygos įvykdomos naudojant betoninių paviršių kietiklius.

Mūsų betonuotojai užkloja iki 1600 m2 betoninių grindų per dieną.